Szukaj

Zakład Mechaniki Precyzyjnej

Fachowa pomoc, profesjonalne wsparcie – tylko skuteczna regeneracja podzespołów samochodowych

Naszą misją jest oferowanie usług o wysokim poziomie skuteczności, zapewniając klienta, że wybierając naszą firmę podjął słuszną decyzję. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z branży mechaniki samochodowej. Skoncentrowaliśmy się jednak na jednej gałęzi, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się regeneracją podzespołów samochodowych. Nasza oferta skierowana jest do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W naszym zakładzie regenerujemy turbosprężarki, pompy olejowe, filtry dpf, fap i kat, pompy wtryskowe, wtryskiwacze, przekładnie kierownicze, ale również sprzęt budowlany. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, zwiększając przy tym możliwości naszego zespołu.

Turbotechnika z solidnym zapleczem maszynowym

Na rynku swoją obecność po raz pierwszy zaznaczyliśmy w 1998 roku. Od tego czasu wszystko się zaczęło… Początkowo działaliśmy jako mała firma, która z wizją przyszłości i dużym potencjałem zyskiwała coraz większe zaufanie klientów. To dzięki nim dzisiaj jesteśmy specjalistyczną pracownią, w której regenerujemy podzespoły samochodowe i maszyny budowlane, korzystając z nowoczesnego zaplecza maszynowego. To pozwala nam oferować klientom każdego dnia coraz więcej. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię, ale też mamy swoje wypracowane przez długie lata metody i techniki pracy. Zamówienia realizujemy nawet w ciągu 24 godzin, ponieważ cenimy sobie czas klienta oraz mamy świadomość znaczenia samochodu we współczesnej rzeczywistości.

Skutecznie, czyli dla Twojej satysfakcji.

Nowa pracownia regeneracji

Nasze turbosprężarki w sporcie

Ekipa rajdowa Mega Rally Team Marcin Sobiech i Inez Kieliba w swoim mitsubishi pajero nie zwalnia tempa. W ten weekend jaworznicka załoga wystartowała w 2. rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz Mistrzostwach FIA Central European Zone Cross Country w Stalowej Woli. I spisała się tam bardzo dobrze, choć początek nie wskazywał na to, że uda się osiągnąć tak dobry wynik. Już podczas prologu, po przejechaniu zaledwie 500 metrów samochód złapał popularnego „kapcia”, co znacznie utrudniało dalszą jazdę. Na OESach załoga spisała się już bardzo dobrze. Wygrała wszystkie odcinki specjalne. Jedynie podczas ostatniego odcinka jaworznickiej załodze znowu przydarzyła się awaria. Na 20 km przed metą pojawiły się problemy z elektroniką, ale ostatecznie udało się ukończyć mistrzostwa na 2. miejscu. W klasyfikacji generalnej załoga Mega Rally Team Marcin Sobiech i Inez Kieliba zajmuje nadal 1. miejsce w Mistrzostwach Polski. Kolejny start Sobiech i Kieliba planują 10 lipca w zawodach Baja Czarne. Załoga składa podziękowania sponsorom: Miasto Jaworzno, Inter Bus, Fonos Auto Części, Graphnet, Bricoman, Techracing, Turbotechnika Imielin.

© 2019 Turbotechnika Imielin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Web by blatni.pl

×

Koszyk